Oznanila 2. postne nedelje

Godovi v tem tednu:
- v ponedeljek sv. Frančiška Rimska, redovnica;
- v torek 40 mučencev iz Armenije;
- v sredo sv. Benedikt, škof;
- v četrtek sv. Inocenc I., papež;
- v petek sv. Leander Seviljski, menih;
- v soboto sv. Matilda, kraljica.
Danes teden bo 3. POSTNA NEDELJA, papeška nedelja.

Danes popoldne ob 15. uri bomo molili križev pot na Lesnem Brdu. Zberemo se pri odcepu, ki vodi k cerkvi. Lepo povabljeni, da se nam pridružite!

V sredo bo srečanje Mož sv. Jožefa. Srečanje bomo začeli s sv. mašo ob 18.00. Vsi možje lepo povabljeni!

Lepo povabljeni k češčenju Najsvetejšega v četrtek pol ure pred sveto mašo s prošnjo za duhovne poklice in v petek po sveti maši, ko bo češčenje pripravila skupina Beseda življenja.

Tudi ta postni petek bomo ob 17.30 skupaj molili križev pot.

Na 4. postno nedeljo, v nedeljo, 22. marca popoldne, bomo odšli na postno romanje. Na romanje se lahko prijavite v župnišču.

Župnijska postna akcija nas ta teden vabi k premišljevanju Jezusovega spremenjenja na gori. Tudi danes boste pri izhodu dobili podobico z odlomkom iz današnjega evangelija. Naj nas ta molitev spremlja v tem tednu. Hvala tudi za vse vaše darove. Prejšnjo nedeljo smo zbrali 360 EUR.

Na panoju pod korom lahko Jezusu izročimo svoje prošnje, zahvale, molitve ali svoje misli.

Župnija Zaplana

Postna akcija nas ta teden vabi k premišljevanju Jezusovega spremenjenja na gori. Tudi danes boste pri izhodu dobili podobico z odlomkom iz današnjega evangelija. Naj nas ta molitev spremlja v tem tednu.

Svete maše v tem tednu:
- v soboto ob 8.30: po namenu
- v nedeljo ob 9.00: + Jože Gabrovšek
Župnijski urad Vrhnika, Voljčeva 21, 1360 Vrhnika, Telefon: 01 750 27 50, Faks: 01 750 27 51

URADNE URE V ŽUPNIJSKI PISARNI:
Ponedeljek: od 8.00 do 10.00, Torek : od 18.00 do 19.00, Četrtek: od 8.00 do 10.00, Petek: od 17.00 do 18.00

URNIK SVETIH MAŠ V ŽUPNIJI VRHNIKA
Nedelja: 7:30, 9:00, 10:30 (ta maša med poletnimi počitnicami odpade), 19:30 (Sv. Lenart) - letni čas, 18:00 (Sv. Lenart) - zimski čas
Med tednom: 19:30 - letni čas, 18:00 - zimski čas.

URNIK SVETIH MAŠ V ŽUPNIJI ZAPLANA
Sobota: 8.30, Nedelja: 9:00,
Med tednom in ob praznikih: po urniku objavljenem v Naši župniji

Avtorske pravice © Župnija Vrhnika