Mladinska skupina

Mladinska skupina zajema vse mlade v naši župniji. Sem sodijo dijaki in študentje.
V ospredju našega dela je predvsem združeno prijetno s koristnim. Tako se ponavadi naša srečanja začnejo z obravnavo različnih verskih tem(pomen Sv. maše, obravnava praznikov, predstavitev naših krstnih zavetnikov, različna verstva sveta...) potem pa se nadaljujejo v sproščeno klepetanje in povezovanje skupine med seboj. Poleg tem, naša srečanja oblikujemo tudi drugače-gremo v kino, na bilijard ali bowling. Trudimo se, da obisščemo duhovne vaje in pripravimo sveto mašo. Enkrat mesečno se udeležujemo srečanj dekanijske mladine imenovane Dekavirus.
Smo redni sodelavci gospoda kaplana pri pripravi birmancev na prejem Sv. birme, tako mu pomagamo, da skupaj oblikujemo birmanske skupine.V adventnem času postavljamo jaslice.

Poleg rednih petkovih srečanj ob 20. uri v učilnice "kapele" imamo tudi neformalna srečanja. Takrat odidemo na Planino, Šmarno goro ali kakšen drug vrh, praznujemo rojstne dneve, gremo na sladoled in se družimo med seboj.